NOWY KOLOR w gamie struktur dekoracyjnych WOODEC

NOWY KOLOR OKLEINY DREWNOPODOWNEJ – Toffee Turner Oak (ap Nr 22 )
Zainteresowanie i pierwsze reakcje klientów oglądających okna w tym kolorze bardzo dobrze rokują. Drewno czy PVC? Dotyk natury czy bezproblemowe użytkowanie na lata? Od dziś koniec dylematów – dzięki nowej generacji oklein drewnopodobnych WOODEC na oknach PVC firmy PARTNERS SERRAMENTI. Oklein zainspirowanych naturą…

Aludec – nowa generacja struktur dekoracyjnych profili okiennych już w ofercie!!

Aludec – nowa generacja struktur dekoracyjnych profili okiennych już w ofercie!!

Nowe kolory folii dekoracyjnych w ofercie Serramenti!

Z początkiem stycznia 2021 roku wzbogacamy naszą ofertę folii dekoracyjnych o siedem nowych kolorów. Nowe folie dekoracyjne są odpowiedzią na coraz wyraźniejszy trend związany z rosnącą popularnością okien okleinowanych, wśród których coraz popularniejsze są rożnego rodzaju odcienie szarości, aluminium oraz delikatnych struktur drewnopodobnych.

 

 

OKUCIA NOWEJ GENERACJI

System ryglowania – Podstawą nowego systemu ryglowania jest grzybek mimośrodowy. Współpracuje zarówno z zaczepami standardowymi jak i antywłamaniowymi i pozwala na łatwą regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

Czytaj dalej

Woodec – nowa generacja drewnopodobnych struktur dekoracyjnych !

Wiernie zachowany wygląd prawdziwego drewna i wyjątkowy charakter w połączeniu ze wszystkimi zaletami okna z tworzywa sztucznego.Jest ona trudna do odróżnienia nie tylko wizualnie od naturalnego materiału, ale struktura woodec również bardzo realistycznie odzwierciedla drewno, między innymi dzięki głębokim tłoczeniom oraz matowej wierzchniej warstwie.

Czytaj dalej

HIT W ARCHITEKTURZE WNĘTRZ – OKLEINA JET BLACK MATT

Prawdziwym hitem w architekturze wnętrz są dziś czarne okna.Zarówno projektanci wnętrz, jak i architekci zgodnie wskazują, że czarne okna stały się prawdziwym przebojem w modnych aranżacjach. Bardzo podnoszą prestiż wnętrz i zarówno w pomieszczeniu, jak również na elewacji prezentują się wyjątkowo elegancko. Firma nasza podążając za najnowszymi trendami designu, wprowadza do oferty profile w kolorze czarnym.

 

Sprzedaż i opłacalny montaż okien wielkogabarytowych

Coraz większą popularnością cieszą się okna duże i ciężkie, duże HS-y i panoramiczne witryny o wadze kilkuset kilogramów. W niepewnych czasach branży okiennej jedno jest pewne, rynek podąża właśnie w tym kierunku. Jak sobie z tym radzić? Jak sprzedawać, montować i zarabiać na dużych oknach? Czytaj dalej